השקעות נדל"ן באיחוד האמירויות הערביות

רכישת נכס איחוד האמירויות הערביות ניהול נכסים איחוד האמירויות הערביות רכישה בטוחה צוות מקצועי ואמין

צור קשר

נדל"ן באיחוד האמירויות

מדוע לקנות נדל"ן באיחוד האמירויות ומהן האפשרויות?

באופן טבעי, אחד התחומים שמעניינים את הישראלים בכל מה שנוגע לאיחוד האמירויות הוא הנדל"ן. המחירים הגבוהים בישראל והיעדר אלטרנטיבות השקעה שלחו את הישראלים לחפש השקעות נדל"ן בחו"ל, ועכשיו נפתח בפניהם שוק חדש.

נדל"ן באיחוד האמריות הערבית. יעד מומלץ ב-2020?

אז מה קורה בשוק הנדל"ן באמירויות? כמובן שהשפעת וירוס קורונה לא פסחה גם על הנסיכות אשר מצידה נקטה בכמה צעדים על מנת לייצב את כלכלתה ולתמוך בעסקים ובהשקעות בתחומה וניתן היום למצוא בה הזדמנויות השקעה.

איום וירוס קורונה הביא לדחייה בשנה של תערוכת דובאי אקספו 2020 שהייתה אמורה להתקיים השנה. החגיגה אמורה להפרש על פני חצי שנה ומטרתה לציין את הפיכתה של איחוד האמירויות למעצמה כלכלית עולמית. ההערכה הרווחת היא שדחיית התערוכה לא תשפיע על שוק הנדל"ן באיחוד האמירויות.

הציפייה היא כי הבנקים ינקטו במדיניות של יד קלה עם דורשי הלוואות לרכישת נכסים להשקעה כתוצאה מצעדים מקלים מצד ממשלת האמירויות בכל הנוגע למתן אשראי למשקיעים. בין היתר אישרה הממשלה לבנקים גידול בחשיפה להלוואות כאלו. המבקשים לרכוש נכס להשקעה יכולים להנות מאחוז מימון גבוה.

דו"ח של Property Monitor בנושא מדד מחירי שפורסם לאחרונה קבע כי מחירי הנכסים נוחים עתה לנתח גדול יותר מאוכלוסיית האמירויות. דבר זה עשוי להגביר את הביקוש לנכסים ואולי אף לעליית מחיריהם. למשקיעים זרים קיים גם היתרון של אי תשלום מס על הרווח באיחוד האמירויות.