מימון ומשכנתא

מימון ומשכנתא

קבלת אישור עקרוני מהבנק בפורטוגל

קבלת אישור עקרוני מהבנק בפורטוגל

טרם נוכל לבחור נכס סופית ולסגור את חוזה הרכישה מול המוכרים , יש לפעול להוצאת אשור עקרוני מהבנק בפורטוגל. מבלי שווידאנו שיש גוף ממן שמוכן ולתת הלוואה לרכישת נכס בפורטוגל לא נוכל להתקדם לצעד הבא.

הבנק בפורטוגל ייבחן את רמת ההכנסות שלכם, האם החשבון מנוהל באופן ותקין וכמובן מהו טיב הנכס שאתם מבקשים לרכוש. לאחר בחינת כל הפרמטרים ,הבנק הפורטוגלי ינפיק לכם אשור עקרוני פורמלי למשכנתא.

תכנון מסלול המשכנתא הפורטוגלית

יש לתכנן מסלול משכנתא נכונה וחסכונית לאורך השנים. אחד הפרמטרים החשובים לתכנון המשכנתא ולקביעת ההחזרים החודשיים הוא הסכום שאתם יכולים לעמוד בו מדיי חודש, עכשיו וגם לאורך השנים. על מנת לבחון זאת ניקח בחשבון גם שינויים הצופים פני עתיד בתכנון הכלכלי שלכם, כגון הוצאה בעתיד או להפך סכום כסף גדול שאתם עתידים לקבל.אכן על מנת להרכיב עבורכם משכנתא נכונה + חסכונית, אנו נתכנן את המשכנתא מול ההחזרים החודשיים שבהם תוכלו לעמוד וכן נקודות יציאה לכיסוי החוב עם סכום גדול שאתם עלולים לקבל מתגמול כזה או אחר.

כתבה בנושא מיסוי לפורטוגל

תמהיל משכנתא פורטוגלית

בהתבסס על הנתונים שלכם נוכל לגשת להרכבת תמהיל חסכוני למימון רכישת הנכס שלכם בפורטוגול, המשכנתא הפורטוגלית שלכם תכלול : חלוקה נכונה ומתאומת עבורכם של הסכומים , מסלולים שונים ,שנות הלוואה לכל מסלול , ובחירת לוחות יציאה לסילוקין אשר יתאים לפרופיל הפיננסי שלכם.
כל זאת תחת ניהול ופיזור הסיכונים שלכם ערב לקיחת המשכנתא למימון הרכישה בפורטוגל.

רוצים לשמוע עוד אודות האפשרויות למימון השקעה על ידי בנק מקומי בפורטוגל?

השאירו פרטים בטופס למטה, ברוכים הבאים לאירופה.