הדנל״ן בקפריסין הטורקית

מדוע לבצח את קניית הדירה דווקא שלכן בקפריסין הטורקית?

אתם בטח שואלים את עצמכם מהן הסיבות שהפכו את קפריסין הטורקית להיות יעד מועדף על ישראלים רבים להשקעה?

יש מספר סיבות שעונות בדיוק על השאלה הזאת, ולכן במאמר הבא על מנת שתוכלו להבין את כל היתרונות של רכישת נכס בקפריסין הטורקית – החלטנו להרים את הכפפה ולהסביר לכם בדיוק את הסיבות הללו.

לא מן הנמנע כי מיד לאחר קריאת המאמר הבא תתחילו לבדוק כיצד תוכלו לרכוש נכס בקפריסין הטורקית כי מדובר באחת מההחלטות הטובות ביותר שעומדות לרשותכם.

אנו נשמח לסייע לכם בכל התהליך ולהסביר לכם בדיוק אילו החלטות תוכלו לעשות על מנת להפוך את ההכנסה הפאסיבית העתידית שלכם להכנסה אידיאלית כל זאת באמצעות רכישת נכס בקפריסין הטורקית.

האפשרות להיות שחקן נדל״ן ולהבטיח הכנסה פסיבית

כל אדם מבין כי כאשר הוא מחזיק נכס אשר נמצא בבעלותו, הוא מעמיד את עצמו בסיטואציה אחרת לחלוטין שבה הוא שולט על חייו בצורה אבסולוטית.

הבעיה העיקרית היא שכיום מרבית הישראלים מתקשים לקנות נכס בישראל בגלל העלויות הגבוהות, ומהסיבה הזאת ישראלים רבים בוחרים באופציה של שכירות על פני אופציות אחרות.

הסיבה המרכזית שהפכה את קפריסין הטורקית להיות יעד מועדף על ישראלים רבים שמחפשים מקום להשקעה זה כמובן העלויות הנמוכות שהיא מציעה.

זול לא אומר קטן וזול לא אומר מרתף

בקפריסין הטורקית תוכלו למצוא נכס יוקרתי להשקעה בסכום של 250 אלף שקל בלבד! בישראל מדובר בסכום שאיתו לא תוכלו למצוא אף דירה, בקפריסין מדובר בסכום שמספיק לכם על מנת להתחיל את ההשקעה שלכם ברגל ימין. על מנת שנוכל להיות יותר ספציפיים בסכום של 250 אלף שקל תוכלו לרכוש בקפריסין דירה חדשה בגודל של 100 מ"ר עם ריהוט מלא. כך שאינכם צריכים לדאוג כמעט לאף אלמנט בטרם אתם מתחילים להשכיר אותה לדיירים חדשים או אפילו לתיירים.